De slogan klinkt je waarschijnlijk niet vreemd in de oren. Wij worden er als vakhandel ook mee geconfronteerd. Maar deze keer blijven we niet stil. Meer nog. We doen het beter! Wij zijn niet de grootste maar we zijn wel groots in kwaliteit én service voor al jouw elektro én technieken.
Tijdelijke actie op televisies en elektro
Tot maandag 3 maart geniet je van 21% korting op alle televisies en geselecteerde elektro in onze winkels in Beernem en Ertvelde.
Het zal je misschien verbazen maar PROlectro is met twee stevige vestigingen een stevige speler op de elektromarkt. We hebben onze leveranciers aan de mouw getrokken om deze actie ook aan onze vakhandels te gunnen, en met succes!
- Beter nog! We geven geen 17,36% korting maar minstens de volle 21%!
Topkwaliteit aan bodemprijzen!
Hoe kan het dat recente televisiemodellen zo sterk in prijs verlaagd worden? De AI revolutie gaat razendsnel en de grote merken houden een wedloop op prijs, kwaliteit en innovatie. Daar kan je als consument van profiteren!

Alles wat nieuw is wordt altijd ouder. Maar de beeldkwaliteit en de mogelijkheden van deze laatste generatie televisies zijn zo indrukwekkend dat je als doorsnee televisiekijker nog menig jaar omvergeblazen zal worden van jouw aankoop. Dus waarom wachten!
Andere kortingen in onze winkels
In lijn met de actie voor televisies hebben we in onze winkels nog diverse producten uit onze voorraad afgeprijsd met diezelfde korting!
- Keukentoestellen
- Koelkasten
- Vriezers
- Wasmachines
- Drogers
- Stofzuigers
- ...
Stevige kwaliteit en sterke service aan strakke prijzen!
Bezoek onze winkels in Beernem en Ertvelde en voor hetzelfde geld, doe je een betere koop.